Eski Sevgiliye Mesaj Atmak İçin En İyi 5 Bahane

YAZIYORUM

20 Şubat 2015

Canımızın istediği her şeyi , istediğimiz saniye yapabilme cesaretimiz maalesef genel olarak yok. Hele ki söz konusu eski sevgiliyi arama, mesaj atmaysa. Bir de üzerine ortada hala bitmemiş şeyler varsa, bir şeyler olmalı arkasına sığınabileceğimiz.

İşte bahaneler bugünler için var. Buyrun; Eski sevgiliye mesaj atmak için en iyi 5 bahane;

1- Rüyamda gördüm iyi misin? Bilinen en eski ve en iyi bahanedir. Ayrılığın üzerinden biraz geçmiş, iki tarafın da sinirlerinin yatışmış olması gerekir. “aa nasıl gördün?” sorusuna karşı önceden kral bir senaryo atlanmaması gereken en önemli detay. Yılda en fazla 3 kere kullanılabilir. Yüksek dozda özlem içerir. Karşı tarafın bunu aramak için bir bahane olduğunu düşüneceğinden gerçekten rüyasında görüp hiç aramayan bir kitle de mevcuttur.

2- Doğum günün kutlu olsun : )) Gerçek bir medeniyet göstergesidir. Karşı tarafın aklını karıştırabilir. Mesajın kaç satır olduğu, içeriği ve saat kaçta atıldığı çok önemlidir. Örneğin saat 00.01’de atılan bir “doğum günün kutlu olsun” mesajının altında “son altı saattir telefona bakıyorum çünkü ilk ben kutlamalıyım, çünkü sensizlikten sürünüyorum hayatım bok gibi ne güzel olur geri dönsen” yatar. Karşı tarafta artık bitmişseniz “sağol” cevabı alır sürünmeye devam edersiniz. Yılda 1 kere kullanılabilir. Yüksek dozda değer içerir.

3- İyi bayramlar Oldukça yalandandır adamı ele verir. Toplu mesaj gönderir ayağına sonuna ad soyad eklenip de atılabilir. Cevap gelmeyince “pardon toplu mesaj olarak attım sana da göndermişim” diye abartanlar da vardır hızını alamayıp annesini, babasını arayıp “iyi bayramlar bilmem ne teyzecim” şeklinde şekerlik numarası yapanlar da. Karşı taraf için artık yoksanız nefret sebebisinizdir. Yılda 2 kere kullanılabilir. Cevap almadıysanız tek sefer de kesilmesi önerilir. Yüksek dozda barışma isteği içerir.

4- Deprem oldu iyi misin? “Ben de ne zamandır bahane arıyordum iyi oldu” demenin başka bir yoludur. Depremin şiddeti önemlidir. Çok özlediyseniz Ege denizinde 3 şiddetinde olan bir deprem için Ankara’daki eski sevgiliye bile mesaj atılabilir. Bu şekilde olması yüksek dozda gerizekalılık içermekle birlikte hala sevgi içerir. Yılda kaç kere kullanılacağını ben de bilmiyorum.

5- Mutlu bir yıl dilerim ;) 31 aralık gecesini ya bayrama ya kabusa çevirecek en riskli bahanedir. Muhabbeti uzatıp geceyi nerde ve kimle geçirdiğini öğrenme amacı vardır. Atılan mesaja cevap alınmazsa kesin yanında biri var diye düşünür yeni yılı başınızda şapka ağzınızda düdük yerine, ağzınızda salya burnunuzda sümükle karşılayabilirsiniz. Yılda bir kere kullanılır. Yüksek dozda merak içerir.